İdil

Bağdat Caddesi

Yaş
27
Boy
170
Kilo
60
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Buğday

Bağdat Caddesi yeni onaylı escort bayan İdil

İstanbul Bağdat caddesin de ikamet ediyorum. Sizler ile yaşayacağımız birliktelik sürecinde sizleri tenimin güzelliği ve hoş sohbetim sayesinde mutluluğu sağlayacağıma emin olabilirsiniz.

Her zaman ikili ilişkilerim de yaşadığım anın tadını ve zevkini hissetmeyi seven bir bayan olduğum için sizlerin de bu durum dan büyük zevk almasını sağlayabilirim. Hayatımı daima kaliteli ve bakımlı bir şekilde yaşayan birisi olarak bana ayırdığınız zaman içerisin de kendinize yeni anılar katabilirsiniz. Fiziksel özelliklerim yukarı da belirttiğim gibidir bu konuda içiniz rahat olmasını istiyorum. Bu işi daima severek yaptığım için sizler ile olan birlikteliğime çok önem vererek daima benim ile birlikte olmak istemenizi sağlamak istediğimi bilmelisiniz.

Yalnız ilişkilerim de temizlik ve bakım konusuna çok önem veren bir bayan olduğum için sizlerden de aynı hassasiyeti beklemekteyim. Fantezi dolu bir ilişki yaşamak istediğiniz taktirde bu konuya özen göstermelisiniz.

Kaliteli ve mutluluğu yakalamak isteyen beylerin aramasını bekliyor olacağım. Yukarıda belirtmiş olduğum numaramı istediğiniz zaman arayarak benim ile irtibata geçebilirsiniz.

Yorumlar

  1. dün tanışma fırsatı buldum idil hanımla giderken yanımda bir iki parça özel kıyafet götürdüm ve beni kırmadı giydi işte dedim hem göz zevkime hitab ediyor hemde ruhuma. muhteşem ötesi...