Asel

Etiler

Yaş
24
Boy
170
Kilo
54
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Buğday

Etiler heyecan verici bir bayanım İsmim Asel

İstanbul Avrupa yakası Etiler bölgesin de ikamet eden bir bayanım. Ayrıca kendime son derece güvenen ve doğal güzelliğimin yanı sıra sizlere tenimin sıcaklığını hissettire bileceğim den emin olabilirsiniz.

Benim ile birlikte olduğunuz zaman içerisinde çok mutlu olacağınızı belirterek sizlere daha önce hiç yaşamadığınız bir ilişki sunarak yatak oyunlarım ile beklentilerinizi fazlası ile karşılayacağım dan emin olabilirsiniz. Doğal güzelliğim ve seksi vücudum ile sizler etkileyerek fantezilerimizi gerçekleştire biliriz. Seks benim için çok özel bir kavramdır. Bu yüzden de partnerim ile geçirdiğim zamanı çok iyi değerlendirerek mutluluğu sağladığımı belirtmeliyim.

Sizler de benim gibi yaşadığınız ilişki sırasın da heyecanı ve adrenalini yaşamak istiyor iseniz benim ile irtibata geçebilirsiniz. Yalnız hijyene konusunda gereken hassasiyeti göstermenizi bekliyorum.

çok özel ve daima yaşamak isteyeceğiniz bir ilişkiyi gerçekleştirmek için üst kısım da yer alan numaramı aramanız yeterli olacaktır. Kocaman öpüyorum...

Yorumlar